MOTODETAILINGMOTOWRAPPINGMOTOCOSMETICS
PROFESJONALNE KOSMETYKI MOTOCYKLOWE
INDYWIDUALNA PIELĘGNACJA TWOJEGO MOTOCYKLA

NASZA HISTORIA

Bling Bling Cosmetics jest jedną z niewielu firm, która tworzy profesjonalne kosmetyki przeznaczone tylko i wyłącznie do pielęgnacji motocykli i skuterów. Nasze produkty zawierają składniki aktywne dobrane specjalnie pod kątem jednośladów. Wielokrotnie testowaliśmy je w profesjonalnych warunkach jedynego w Polsce motocyklowego SPA, Bling Bling Garage, w którym przez lata wyrabialiśmy nasze detailingowe know-how. Teraz chcemy się nim dzielić z tymi Właścicielami jednośladów, dla których pielęgnacja ulubionych dwóch kółek to taka sama pasja jak dla nas. Jesteśmy stuprocentowo polską marką premium, od podstaw kreowaną przez motocyklistów. Cieszymy się, że teraz nasze produkty mogą dotrzeć także do Ciebie!

O BLING BLING COSMETICS

To nowa marka profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych wyłącznie do pielęgnacji motocykli. Nasze produkty narodziły się z pasji do jednośladów i z naszego wieloletniego doświadczenia w detailingu motocykli. Oddajemy w Wasze ręce podstawową linię premium do codziennej pielęgnacji Waszych dwóch kółek. najdziecie w niej kosmetyki i akcesoria do czyszczenia, mycia i ochrony wszystkich powierzchni. Teraz możecie  samodzielnie zadbać o swoje motocykle w stylu Bling Bling Garage.

DLA KOGO?

Bling Bling Cosmetics przeznaczone są dla wszystkich motocyklistów, a zwłaszcza dla tych, którzy uwielbiają samodzielnie dbać o swoje dwa koła. Dzięki Bling Bling Cosmetics teraz każdy motocyklista może samodzielnie czyścić, myć i zabezpieczać swój motocykl i skuter w profesjonalny sposób.

Sprawdź nas i nasze produkty!